Home>Security/Flush Bolts>MR2256-24 DoorBoltLoading... Available in Stock Finishes Choose an optionUS10B Oil Rubbed BronzeUS14 Polished NickelUS15 Satin NickelUS15A PewterUS19 Flat BlackUS3 Polished BrassUS5 Antique BrassClear MR2256-24 DoorBolt quantity Add to cart MR2256-24 DoorBolt SKU: 24” Dutch / Security Bolt Category: Security/Flush BoltsFor pricing information email: quotes@barcres.com Height: 24”Width: 1 1/2” Premium Addons US3 Polished BrassUS5 Antique BrassUS10B Oil Rubbed BronzeUS14 Polished NickelUS15 Satin NickelUS15A PewterUS19 Flat BlackUS26 Polished Chrome RELATED PRODUCTS SEE MORE AUR762 FlushBolt 6” FlushBolt SEE MORE AUR761 FlushBolt 4” FlushBolt SEE MORE MR2256-10 DoorBolt 10” Dutch / Security Bolt SEE MORE AUR763 FlushBolt 12” FlushBolt